Wykonujemy:

 • Kompleksowe instalacje elektryczne;
 • Inteligencja budynków;
 • Instalacje domofonowe;
 • Instalacje alarmowe;
 • Instalacje RTV;
 • Sieci teleinformatyczne;
 • Prace pod napięciem w złączach i na liniach kablowych niskiego napięcia;
 • Zasilanie gwarantowane (agregaty prądotwórcze);
 • Przyłącza kablowe i napowietrzne;
 • Rozdzielnie niskiego i średniego napięcia;
 • Instalacje odgromowe, przepięciowe, wyrównawcze i uziemiające;
 • Pomiary elektryczne;
 • Projekty instalacji elektrycznych i dobór oświetlenia.

Dzięki zaangażowaniu w każdy projekt i indywidualnemu podejściu do potrzeb Klienta gwarantujemy Państwu najwyższy poziom usług. Dzięki konsekwentnemu realizowaniu naszej strategii możemy funkcjonować na rynku od wielu lat z rosnącym powodzeniem. 

Najlepszym dowodem na jakość naszych usług jest wciąż rosnąca liczba klientów i Stałych Zleceniodawców, bez potrzeby wprowadzania intensywnych kampanii reklamowych (prawdę mówiąc, poza stroną internetową nie wydaliśmy ani grosza na promocję- pracujemy głównie z polecenia naszych zadowolonych Klientów).

Jak dotąd, mieliśmy przyjemność zrealizować wiele zleceń indywidualnych odbiorców oraz przedsiębiorstw- kilka z nich wymieniamy poniżej.

   Stale współpracujemy z:

Zrealizowaliśmy projekty m. in. dla:

Firma Elektro-Instalacje jest również autoryzowanym instalatorem, dystrybutorem oraz kooperantem następujących firm:

A-E SYSTEM Zbigniew Narkiewicz.

Dla dystrybutora systemu FIBARO, firmy A-E System, instalujemy i programujemy najdoskonalsze na polskim rynku rozwiązanie automatyki budynkowej.

Pojęcie „inteligentnego domu” zyskuje dzięki systemowi Fibaro nowe, pełniejsze znaczenie.

DEVI / DANFOSS

Jako autoryzowany instalator produktów marki DEVI gwarantujemy naszym Klientom m.in. bezproblemowy montaż nowoczesnych systemów ogrzewania podłogowego czy gruntowych i dachowych instalacji przeciwo

blodzeniowych.

DENON

Salony firmowe DENON oferują sprzęt audio wideo najlepszych światowych marek. Od oferty urządzeń popularnych po absolutny high end, od typowych zestawów stereo po wyszukane zestawy kina domowego z opcją multiroomu… Jeśli szukacie Państwo czegoś specjalnego dla siebie, to dzięki stałej współpracy z Salonem DENON w Magnolia Park we Wrocławiu, chętnie w tym pomożemy!

KOLEKTOR Technika Grzewcza

Nasz partner- autoryzowany reprezentant handlowy i instalator firmy Viessmann z wieloletnim doświadczeniem na dolnośląskim rynku w branży wykonywania instalacji grzewczych. 

PRAMAC

Producent m.in. wysokiej jakości agregatów prądotwórczych. Współpraca z tą firmą pozwala nam zapewnić Państwu dostęp do tzw. zasilania gwarantowanego.  Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy budują lub remontują domy w mniej zamieszkałych okolicach, gdzie czasem występują problemy ze stałym dostępem do energii elektrycznej.

Prace wykonane: – projekt i montaż instalację elektryczną; – stworzenie systemu inteligentnego zarządzania instalacjami w budynku- FIBARO; – zamontowanie instalacji audio, RTV, internetowej/telefonicznej oraz instalacji alarmowej; – zapewnienie dostępu do zasilania gwarantowanego (agregat prądotwórczy); – zainstalowanie systemu monitoringu zewnętrznego; – zaproponowanie i wykonanie wiele udogodnień tj. podgrzewanie podjazdu i chodnika do domu, odmrażanie rynien i przyłączy energetycznych; – wykonanie wymaganych pomiarów elektrycznych; – stały dozór nad istniejącą instalacją w domu.